Кошик
Пошук
RU
UA
Каталог товарів

Продаж, ремонт, обслуговування
вимірювальних приладів
та інструментів

Перейти до каталогу
1
2
3
Метрологічне
забезпечення під ключ
Власний
сервісний центр
Форма оплати будь-яка
(працюємо з ПДВ)
Доставка по всій
Україні

Каталог вимірювальних приладів та інструментів

Чи потрібен терміновий ремонт або повірка/калібрування
вимірювальної техніки?

Інтернет-магазин Метролог - точність і надійність
вимірювальних приладів перевірена часом

Про компанію Метролог

Інтернет-магазин МЕТРОЛОГ організований фахівцями в області метрологи, а також конструювання вимірювальної апаратури і спеціалізується на поставках контрольно-вимірювальних приладів, вимірювального інструмента, лабораторного і випробувального устаткування.

Інтернет-магазин МЕТРОЛОГ - це мегамаркет необхідних для роботи і корисних для життя вимірювальних приладів. Представлені в нашому каталозі пристрою перевірені роками, мають високу точність і надійність. Всі прилади з нашого магазину перед реалізацією проходять передпродажну підготовку і внутрішній контроль.

В каталозі нашого інтернет-магазину МЕТРОЛОГ Ви зможете знайти великий асортимент як побутового так і професійного вимірювального обладнання, радіовимірювальних та електровимірювальних приладів, вимірювального інструмента, КВП, електротехнічної продукції і навіть лабораторного посуду.

Фахівці інтернет-магазину МЕТРОЛОГ завжди готові допомогти Вам порадами та рекомендаціями в виборі Вами того чи іншого вимірювального обладнання, уточнення його характеристик і параметрів. Ми також здійснюємо метрологічну підтримку проданого обладнання - його перевірку / калібрування в центрах стандартизації і метрології.

Дізнатися більше
Актуальні новини та акції